1-677-124-44227
info@your business.com
184 Main Collins Street
Follow us on instagram
pilawski / unicorn studios

Pokaz najnowszej kolekcji „I feel shine” by Pilawski®

W ostatni weekend w Fabryce Porcelany odbył się pokaz najnowszej kolekcji „I feel shine” by Pilawski®. Miło nam poinformować też, że mieliśmy w tym wydarzeniu swój udział.

Unicorn Studios było partnerem oraz realizatorem materiału promocyjnego najnowszej kolekcji „I feel shine” 26-letniego projektanta mody Bartka Pilawskiego. Materiał wideo, który zrealizowaliśmy w naszym studio na potrzeby tego wydarzenia był wyświetlany podczas pokazu mody kolekcji. Ekipa wesołych jednorożców miała przyjemność gościć na tym wspaniałym pokazie.

Warto tutaj wspomnieć, że 26-letni projektant mody jest też naszym stałym gościem w studio w Bytomiu, realizując tutaj swoje sesje najnowszych kolekcji oraz lookbook’i.

Pokaz mody najnowszej kolekcji „I feel shine” by Pilawski®

Pokaz młodego projektanta odbył się 6 listopada w Fabryce Porcelany w Katowicach. Jednakże nie był to taki zwykły pokaz mody, a konkretnie – wydarzenie artystyczne. Goście nie tylko byli widzami, ale także uczestnikami samego pokazu. Większość zgromadzonych na evencie była ubrana w projekty Bartka Pilawskiego. Repertuaru muzycznego na pokazie dostarczyła piosenkarka – Luna.

Co można powiedzieć o samej najnowszej kolekcji Bartka Pilawskiego?

W najnowszej kolekcji by Pilawski® znajdą coś dla siebie nie tylko kobiety i mężczyźni, ale także wiele projektów jest stworzonych z myślą o genderfree. W kolekcji odnajdą się osoby o każdej tożsamości. „I feel shine” by Pilawski®  pokazuje styl grunge’u lat 90. – znajdziecie w niej ogromne swetry łączone ze skórzanymi spodniami, a same swetry są robione ręcznie. Na ubraniach najnowszej kolekcji znajdziemy różne printy, które głównie kojarzą z graffiti. Bartek Pilawski po prostu bawi się modą i jak widać wszystkim to się mega podoba.

Materiał promocyjny pokazu najnowszej kolekcji by Pilawski®:

Partnerami medialnymi eventu byli: DPD, Miasto Katowice, Fabryka Porcelany, Coca-Cola, Katowicka Euroklinika Jerzego Wilgusa, Wawel Serwis, Nowy Sikornik, Netology, Unicorn Studios, G. H.Mumm Champagne, Chivas, a partnerem medialnym Fashion Post.

Backstage materiału wideo dla Bartka Pilawskiego:

Masz jakieś pytania dotyczące naszego studia? Chętnie na nie odpowiemy. Już dziś możesz się z nami skontaktować! Nie czekaj – zadzwoń lub napisz.

telefon: +48 791 341 697
e-mail: kontakt@unicornstudios.pl

Koniecznie musisz zajrzeć na jednorożcowe social media:

instagram: @unicornstudiospl
facebook: @unicornstudiospl