1-677-124-44227
info@your business.com
184 Main Collins Street
Follow us on instagram
spokey x unicorn studios

Odwiedziny sportowej firmy Spokey

Co słychać w Unicorn Studios w Bytomiu? Sporo się działo i sporo nowych klientów się pojawiło u nas. Jednym z nich jest sportowa firma Spokey z Katowic.

Katowicka firma Spokey wynajęła nasze studio na cały dzień, aby wykonać zdjęcia oraz materiały do promocji najnowszych modeli swoich produktów, które znajdziecie na ich stronie www.spokey.pl. Nasi goście skorzystali z bogatego wyposażenia Unicorn Studios.

Między innymi wykorzystali białą cykloramę i światła LEDowe, które posiadamy w cenie wynajmu studia. Dzięki odpowiednim doborze światła stworzyli ciekawe szare tło z punktowym oświetleniem swoich produktów podczas sesji oraz kręcenia promocyjnego materiału wideo.

Firma Spokey

Sport to ich pasja i tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło. Sport daje im siłę i chęci do działania. Ta pasja sprawia, że są oni mega dynamiczną i ambitną marką na rynku sportowym. Kim są? Już przedstawiamy.

Katowicka firma Spokey nie jest tylko sprzedawcą, czy też dystrybutorem przedmiotów sportowych. Ich celem jest zaspokojenie potrzeb wszystkich miłośników sportów. Dla tych którzy dopiero odkrywają swoje pasje, ale i także dla tych, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

Oto krótka relacja z odwiedzi sportowej firmy w Unicorn Studios:

Masz jakieś pytania dotyczące naszego studia? Chętnie na nie odpowiemy. Już dziś możesz się z nami skontaktować! Nie czekaj – zadzwoń lub napisz.

telefon: +48 791 341 697
e-mail: kontakt@unicornstudios.pl

Koniecznie musisz zajrzeć na jednorożcowe social media:

instagram: @unicornstudiospl
facebook: @unicornstudiospl