1-677-124-44227
info@your business.com
184 Main Collins Street
Follow us on instagram
profoto d1

Niezawodne lampy studyjne PROFOTO D1

W naszym studio fotograficznym i wideo w Bytomiu znajdziecie niezawodne lampy studyjne PROFOTO D1 – 4 sztuki 1000WS oraz 2 sztuki 500Ws. Zapewne zapytacie się, dlaczego są niezawodne? My chętnie odpowiemy na nurtujące was pytanie.

Na początku zacznijmy od tego co takiego jest w tej lampie i w co jest wyposażona. Więc przejdźmy do rzeczy.

Lampa Profoto D1 wyposażono w technologię Profoto Air System, który zastępuje kabel do synchronizacji, więc może być zdalnie uruchamiana z odległości 300 metrów za pomocą specjalnego nadajnika. Jest to w pełni cyfrowa lampa błyskowa o mocy 1000Ws i 500Ws. Posiada krótki czas trwania błysku, szybkie ładowanie, bardzo jasną lampę modelującą oraz technologię Air System.

Co zyskujemy dzięki tej technologii?

Air Sync zapewnia bezprzewodowe wyzwalanie lamp, za pośrednictwem gorącej stopki lub wtyczki.  Nadajnik Air Remote zapewnia także zdalne wyzwalanie lamp, jak również ich kontrolę oraz sterowanie. Do dyspozycji mamy aż 8 kanałów po 6 grup każdy.

Dodatkiem do tego wszystkiego jest synchronizacja i pełna funkcjonalność lampy D1, którą można bezprzewodowo sterować z komputera PC lub MAC przy pomocy specjalnego Air USB Profoto wraz z oprogramowaniem Studio dołączonego do lampy.

Dlaczego te lampy są niezawodne?

Precyzyjne oświetlenie kadru zapewnia 7 stopniowa skala regulacji mocy w krokach co 1/10 przysłony. Nowy wbudowany reflektor maksymalizuje siłę błysku, a także jest idealny do pracy z softboxem, parasolem, bądź innymi modyfikatorami.

Wielkim plusem i zaletą są krótkie czasy trwania błysku – 1/1000 do 1/2600 w zależności od ustawionej siły błysku oraz rekordowo krótki czas ładowania, który może trwać nawet 0,2 s.

Jaka jest specyfikacja techniczna lampy? To jedno z następnych, które pewnie wam się nasuwa.

 • Moc: 1000Ws i 500Ws
 • Mocowanie akcesoriów: Profoto
 • Zakres regulacji mocy: 7 EV
 • Dokładność regulacji: 1/10
 • Czas pełnego ładowania: 0.2-0.95s
 • Czas trwania błysku: (t=0.5) 1/1000-1/2600
 • Moc żarówki modelującej: 300W
 • Temperatura barwowa: +/-5600K
 • Fotocela: Tak
 • Wyzwalanie radiowe: Tak
 • Zdalne sterowanie : Air

No i teraz przed wami jedna z najlepszych informacji, jakie przeczytacie tego dnia.

Unicorn Studios w Bytomiu w wyposażeniu studia lampy PROFOTO D1 w wersji 500Ws oraz 1000 WS. Tych pierwszych mamy na stanie 2 sztuki, zaś tych drugi aż 4. Nasze studio fotograficzne i wideo posiada także bezprzewodowy system sterowania lampami, o który mowa jest powyżej. No nic, tylko brać w ciemno nasze studio na wynajem.

Nasze studio nie tylko posiada lampy firmy Profoto na wyposażeniu. Na liście sprzętu w studiu znajdziecie także lampy błyskowe firmy Quadralite Stroboss V1.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami poprzez:

telefon +48 791 341 697

e-mail kontakt@unicornstudios.pl

Zajrzyjcie także na nasze social media:

Facebook: @unicornstudiospl

Instagram: @unicornstudiospl

Jesteśmy dla was od godziny 8:00 do godziny 17:00 w dni powszednie.