1-677-124-44227
info@your business.com
184 Main Collins Street
Follow us on instagram

Szkolenie dwudniowe z Henkelem – 20-21.06.2021

W naszym studio w Bytomiu każdy z was może zorganizować event szkoleniowy lub nawet konferencje. Nasze studio na wynajem pomieści około 60 widzów i 4 prowadzących. Z tej możliwości w czerwcu skorzystała firma Henkel i STMNT Statement.

20 i 21 czerwca gościliśmy w Unicorn Studios około 50 widzów, którzy chcieli się podszkolić w zakresie barberstwa. Pierwszego dnia firma skorzystała ze sprzętu by dobrze wytłumaczyć zasady jakie panują przy specjalistycznym strzyżeniu męskim. Jaki to był sprzęt? Już śpieszymy z odpowiedzią. Henkel skorzystał:

  • z projektora Xiaomi Laser, który daje aż 150’ ekranu – na cykloramie w studio robi ogromne wrażenie,
  • a swoją słyszalność wzmacniali bezprzewodowym zestawem mikrofonów Saramonic oraz głośnikami studyjnymi firmy JBL wraz z mikserem.

Drugiego dnia podczas szkolenia mieli okazję przelać wiedzę na praktykę. Kilkanaście manekinów zalało cykloramę. Tutaj również skorzystano z sprzętu odpowiedzialnego za lepszą słyszalność w studio.

Miejsce na Twój event, szkolenie i konferencję to właśnie nasze studio w Bytomiu

Unicorn Studios to idealne miejsce na Twój event, szkolenia i konferencję. Dlaczego? Przekonaj się właśnie teraz. Nasze studio na wynajem w Bytomiu stanowi połączenie efektywnej architektury i bogatego zaplecza technicznego, co sprawia, że idealnie sprawdza się w trakcie całodniowych eventów.

Po pierwsze pomieścimy sporo widzów. Maksymalny event, jaki organizowaliśmy pomieścił około 60 widzów oraz 4 prowadzących. Zapewnia to dobrą widoczność i swobodne przejście dla każdego uczestnika.

Po drugie dodatki do Twojego prezentacji – możesz skorzystać z naszego sprzętu dostępnego od ręki w Unicorn Studios. Na miejscu możesz wypożyczyć świetnej klasy projektor Xiaomi Laser, który na ogromnej cykloramie daje ekran 150’. Swój głos i Twoich prowadzących możesz wzmocnić dzięki bezprzewodowemu zestawowi mikrofonów Saramonic oraz głośników studyjnych JBL wraz z mikserem.

Po trzecie – potrzebujesz krzesła dla gości? Daj znać minimum 3 dni wcześniej, a my je dla Ciebie zorganizujemy. Współpracujemy z firmą zewnętrzną, która dostarczy i zabierze z powrotem każdą ilość. Zapytaj nas o ofertę!

P.S. Ze swoim też możecie przyjechać! Chętnie pomożemy w ich rozstawieniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Możesz zawsze skontaktować się z jednorożcową ekipą!

Znajdziesz nas oczywiście w social media:

Facebook: @unicornstudiospl
Instagram: @unicornstudiospl

No i możesz napisać do nas maila kontakt@unicornstudios.pl lub nawet zadzwonić +48 791 341 697